Müügitingimused

Ilutulestikupood.ee, mida haldab ettevõte S e s l i n k OÜ, reg.nr.10364588, aadress Kooli 14-36 Tabasalu 76901 Harjumaa (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab www.adrenaliin.ee e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

1. E-POOD

1.1 www.ilutulestikupood.ee e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.

2. ÜLDSÄTTED

2.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.

2.2. Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

2.3. Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.

3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

3.1 E-poes kuvatavate toodete laos olemasolu. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.

3.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

3.3 Kuvatud tootepildid ja videod on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

3.5 Teenuse kasutaja kinnitab oma vanust, seoses Lõhkematerjaliseadusest § 41 tohib II kategooria ja III kategooria pürotehnikat osta alates 18. eluaastast.

3.6 Teenuse kasutaja peab ostu sooritamiseks esitama tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja õigeaegseks kohaletoimetamiseks (eesnimi, perekonnanimi, e-post, kontakttelefon, kättetoimetamise aadress, postiindeks). Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

3.7 Müügitehing loetakse kinnitatuks peale tellimuse eest raha laekumist Teenuse osutaja arvelduskontole.

3.8 TELLIMUSE VORMISTAMINE

Tellimuse vormistamine on lihtne:

3.8.1 Vali e-poest omale sobiv või sobivad tooted. Vajuta nupule „LISA KORVI“ Seejärel mine üles menüüribale või ostukorv ja vajuta ostukorvile. Seal näed oma tellimust. Kontrolli, et soovitud toodete kogused oleks õiged. Vajadusel saad muuta ja kustutada.

3.8.2 Seejärel vajuta nupule „MINE KASSASSE“. Siin saad sisse logida ja edasi liikuda kui oled varasemalt konto loonud. Kui kontod ei ole, siis võimalus kiirelt konto luua. Tellimuse vormistamise lehel täida nõutud andmeväljad, vali teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Kui sul sooduskupong, siis lisa selle kood. Ning vajuta lingile „ESITA TELLIMUS“

3.8.3 Teid suunatakse kassa leheküljele. Kassa leheküljel saad kontrollida arve ja kauba kohaletoimetamise andmeid. Järgmise etapina klikkige ikooni jätka. Tellimus on kinnitatud, teile tellimuses märgitud E-posti aadressile saadetakse tellimuskinnitus. Teenuse osutaja saadab esimesel võimalusel Teenuse kasutajale tellimuse kinnituse alusel koostatud Ettemaksuarve. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) tellimuse kinnituse alusel esitatud Ettemaksuarve tasumisele kuuluva summa laekumisest Seslink OÜ arvelduskontole. Kiiremaks teeninduseks võib saata maksekinnituse emailile info@ilutulestikupood.ee

3.8.4 Tasumata tellimused annuleeritakse 14 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4. HINNAD

4.1. Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

4.2. Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

5.1 Saadame laos oleva kauba välja 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest raha laekumist Seslink OÜ arvelduskontole, tavapäraselt järgmisel tööpäeval.

5.1 ilutulestikupood.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida adrenaliin.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

5.2 Kaup on võimalik kätte saada samal päeval lisades tellimusele kommentaar, JÄRELE TULEMISEGA NÕMMELE.

6. TAGASTUSÕIGUS

6.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus. Kohapeal ostetud kaubale kehtib 7-päevane vahetusõigus.

6.2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

6.3 Toote tagastamiseks palume täita kodulehel olev „Toote tagastus“ ankeet.

6.4 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

6.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist.

6.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

6.7 Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.

7. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

7.1 adrenaliin.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

7.2 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub adrenaliin.ee-poolne ligipääs.

8. KASUTAMISTINGIMUSED

Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Olen läbi lugenud Ostuinfo ning nõustun nendega“, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

9. TRANSPORDITINGIMUSED

Kui on toote kätte saamisega kiire, siis võta MEIEGA julgesti ühendust, tel. 58 44 87 44 või saada email: info@ilutulestikupood.ee

Kohaletoomine on TASUTA kui ostukorvi maksumus ületab 55 EUR

Muudel juhtudel kohaletoimetamine üle Eesti kuni 3,90 EUR

Kaup tuuakse teiepoolt märgitud aadressile 3 tööpäeva jooksul peale makselaekumist, väljaarvatud saartele võib pühade ajal kauba jõudmine võtta kuni 5 tööpäeva, ettemaksuarve laekumisest S e s l i n k OÜ arveldusarvele EE211700017003360455 Luminor Bank As.

Kaup on võimalik kätte saada samal päeval lisades tellimusele kommentaar, JÄRELE TULEMISEGA NÕMMELE.

Transporditeenust pakume ainult Eesti Vabariigi piires ning postiautomaadiga EI SAADA.

Kaup antakse üle vaid ostjale. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga. Kuid arvestatakse Lõhkematerjaliseaduse § 41 tingimusi (II klassi laiatarbe pürotehnikat  ja III klassi laiatarbe pürotehnikat võõrandatakse alates 18.eluaastast).