ÄRA JÄÄ ILMA AASTALÕPUPAKKUMISTEST!

Type the keyword or SKU

x

LOOMAD JA ILUTULESTIK

By : admin 0 Comments

Lähme moega kaasa ja säästame oma ümbruskonda. Teeme lemmikloomasõbraliku ilutulestiku- helitu ja ilma kõvema mürtsuta! Loomulikult saame teha…..

Tule tutvu meie lemmikloomasõbralike toodetega meie ilutulestikupoes- ilutulestipood.ee weebis.

Me pakume helituid ilutulestiku tooteid nagu hääletu ilutulestikupatarei kuid samas ka erinevad väiksemad pürotehnilised tooted, mis heli ei tee.

Nendeks on säraküünlad, vulkaanid, suitsud/värvilised tossupommid, tordivulkaanid, jalgpalli tõrvikud ehk fleerid.

Siin ka toodete näol näiteid:

Suured vulkaanid- kuni 7 m kõrge tule purskumisega ja praginaga https://ilutulestikupood.ee/toode/vulkaan-suur-kuldne/ Pöörlev vulkaan https://ilutulestikupood.ee/toode/vulkaan-spinner/ Pauguta ilutulestiku patarei No Sounds Firework https://ilutulestikupood.ee/toode/no-sounds-firework/

Kuidas sinu lemmik aastavahetuse kergemini üle elab? Siin mõned nõuanded selleks.

Ilutulestiku ajal

· Käitu rahulikult ja julgustavalt

Koer ootab sinu kui oma kõige parema sõbra märguandeid. Ole lõõgastunud ja rahulik ning ära pööra koerale rohkem tähelepanu kui tavaliselt, isegi kui viimane on stressis. Kui loom kardab ilutulestikku, siis julgusta teda, et kõik on korras – käitu normaalselt ja ta hakkab varsti sama tegema.

· Summuta helisid

Kui koer on koos sinuga, tõmba kardinad ette ja hoia aknad suletuna, et väljast kostvat ilutulestikku vaigistada. Pane muusika või teler mängima, et moodustuks pidev, tuvastatav heli, mis varjab harvu juhuslikke pauke.

· Paku teise koerlase seltskonda

Jagatud mure on pool muret. Kui su sõpradel on koer, kellega sinu koer läbi saab, eriti sellised, kes ei lase end valjust helist häirida, siis kutsu nad külla.

Mida aga selleks teha, et kutsikas ei oleks paugukartlik?

Väga õpetlik lugemine kõikidele koeraomanikele ja tulevastele koeraomanikele http://www.mybrand.ee/et/2016/12/paugukartlikkus/?fbclid=IwAR39_csXo8ZK69lP8iJE1WW6D8NY65fVLlvYGc5XqZRLBf5ZkOXb-udYwAs

Categories: Ilutulestik