ÄRA JÄÄ ILMA AASTALÕPUPAKKUMISTEST!

Type the keyword or SKU

x

Kuidas valida sobiv ilutulestik aastavahetuseks, sünnipäevaks, firmapeole või pulma?

By : admin 0 Comments

Detsember on pidude kuu. Pikad pimedad õhtud lausa kutsuvad sära looma. Miks mitte lõpetada on firma jõulupidu ilutulestikuga? Ka aastavahetuseni on vaid loetud päevad.

Siinkohal proovin Sulle olla abimeheks sobiva ilutulestiku valimisel.

Põhilised märksõnad- kas otsid aega või efekti ja seejärel leiad endale sobiva lahenduse.

1. Kas soovid madalamat ilutulestikku 20mm kaliibriga, aga palju laske https://ilutulestikupood.ee/toode/fireworks-show-520-2/? Tihtipeale on palju-lasulise ilutulestiku patareid väga ühekülgse ehitusega, küll väga pika kestvusega ja soodsa hinnaga ilutulestik. Samas võib jääda puudu VAU efektist. Või eelistada kõrgemat ja kõvema pauguga- 30mm ja enam? Või liikuda tänapäeva vooluga kaasa ja valida hoopiski pauguta ilutulestikku, mis ei häiri lapsi ja koduloomi. Hinnaklass sama. https://ilutulestikupood.ee/?product=no-sounds-firework

Tihti müüjad märgivad toote infole kõrguse, kuid ega silm ei suuda eristada, kas nüüd tegemist 30m või 35m kõrgusega. Seega tootel märgitud kõrgus ei pruugi siiski täpne ilutulestiku patarei kirjeldus olla. Vaid oluline on kaliiber ehk mm. Eriti täpne ilutulestiku patarei kirjeldus oleks veel kui müüja on ära märkinud kui palju on ilutulestiku patareis nt 20mm, 30mm ja 50mm kui on tegemist ühendpatareiga.

Kindlasti üksiku tootena ei soovitaks soetada 50mm kaliibriga ilutulestiku patareid, kuna pilves ilma korral võib ilutulestiku efekt udusse ära kaduda. Samuti 50mm patarei võib aeglane ja ühekülgse efektiga olla. 50 mm kaliibriga ilutulestik sobib ideaalseks teiseks patareiks või siis kui pürotehnik kasutab seda toodet suurema ilutulestiku show ülesehitusel.

2. Kus kohas Sa plaanid ilutulestikku korraldada?

Nt 14mm kaliibriga ilutulestik on väga madal ja seda ei saa puude ega suurte kortermajade vahel lasta. Samuti lehvikuga toodete ostul peab jälgima, et oleks piisavalt ruumi. Lehvikuga tooted on vaieldamatult naistelemmikud, sobivad nii pulma, sünnipäevale kui ka aastavahetuseks. Kindlasti meie klientide lemmikuks on https://ilutulestikupood.ee/toode/sonic-boom/

Lehvikuga toote puhul on oluline ka, et toode oleks õigesti rahva, vaatajate suhtes paigaldatud. Lehvikuga ilutulestik ka vastavalt märgistatud.

3. Meeste jaoks on loomulikult eriti oluline püromass. Kui sa võtad toote kätte tunned kohe patarei raskust. Kas on torudel vahed sees või kõik järjest. Osadel ilutulestiku toodetel võib olla meeletult suur kast või puukastiga ilutulestik, aga see vaid selleks et ostjat esmamulje põhjal petta. Puukast tõstab toote hinda. Ilutulestiku torud peaks olema korralikult üksteise kõrvale paigaldadtud. Kõigil pürotehnika toodetel on tootja poolt püromass peale märgitud. Kindlasti on kõvema pauguga Vene turule mõeldud tooted. Meil nt Maxsemi kaubamärki kandvad ilutulestikud korraliku pauguga, sest enamik tooteid on just Vene turule mõeldud.

4. Kindlasti ei tasu ilutulestikku tänavalt osta, et keegi autopagasis salaja maaletoonud. Ilutulestiku patareil või pürotehnilisel tootel peavad olema peal eestikeelsed kirjad koos maaletooja andmetega. Esiteks ma ei soovitaks kellelgi seda juba Poola turult osta- sa ei tea, mis sa ostad ja kui piiril vahele jääd, siis korralikud pahandused kallal. See 10 eur hinnavahet ei tasu seda ära.

5. Ostes ilutulestikku, palu, et ilutulestiku müüja õpetaks, kuidas tootet õigesti kasutada ja säilitada. Kui on suurema patareiga tegemist, siis on tootel kaks süütenööri. Ära süüta seda, kuhu on RESERVE peale kirjutatud. See on tagavara süütenöör.

Ilutulestik ei ole mänguasi ja pürotehnikat valesti kasutades võib see õnnetusi kaasa tuua. Ilutulestikku ei tohi lapsed kasutada.

6.OHUTUSTEHNIKA https://ilutulestikupood.ee/?page_id=7

7. Mitte töötanud või pooleli jäänud ilutulestik tagasta müüjale! Ära viska seda prügikasti. Kuid kui ilutulestikku ei ole korralikult kinnitatud ja kasutatud, siis ei kuulu see ümber vahetamisele. Siinkohal tuletan veelkord ohutuse mõttes üle, et alati toesta ja kasuta pürotehnikat õigesti.

Kunagi ei tohi ilustulestiku käest lasta!!!

8. Aastavahetusel lasevad väga paljud inimesed koos ilutulestikku ja kõik inimesed ei tea, kuidas ilutulestikku lasta. Sel ööl tasub vaadata, kuhu jääda ilutulestikku vaatama, et see ohutu oleks. Hoidke ennast ja oma lähedasi.

Ilutulestik aastavahetuseks tasub varakult valmis osta, et valik oleks suurem ja saaksid ka juba ilutulestiku patarei eelnevalt ettevalmistada ohutuks kasutamiseks. Vaatad üle koha, kus ilutulestiku laskmine toimub ja valmistad patarei juba varakult ette. Ilutulestikku säilita kuivas kohas, muidu süütenöör ei pruugi põlema minna ja toode jääb ka aeglasemaks.

Muul ajal austa teisi inimesi ja kasuta ilutulestikku vastavalt seadusele ja peakinni öörahust. P-N võib ilutulestikku lasta kuni 22.00-ni ja R,L kuni 00.00-ni.

Tavalist- 2- 3 klassi ilutulestiku patareid lastes ei ole vaja kohaliku omavalitsuse luba, kuid kui soovid juba suuremat pidu, siis selleks, et pürotehnik tuleks ja korraldaks Sulle korraliku vaatemängulise ilutulestiku show, pead sellest kindlasti kaks nädalat ette teada andma, et saaks pürotehnika firma vajalikud load muretseda.

Küll oma jõulupeol või sünnipäeval saad ka ise ilutulestiku korraldamisega hakkama ja saad ilutulestiku soodsalt ja kiiresti epoest osta https://ilutulestikupood.ee/toode/gamorous/ E-poest ostetud kaup toimetatakse tellijani esimesel võimalusel.

Ilutulestiku e-poes saad vaadata iga toote kohta videot ja nii oma lemmik välja valida. Küll võib teinekord tootevideo tootest pisut erineva olla, kuna kunagi ei tea, mida väiksed hiinlased on sinna sisse pannud.

Veelkord ilutulestik ei ole mänguasi, aga õigesti kasutades on see imeline vaatemäng, mida vaatab nii suur kui väike. Loome üheskoos meeldivad mälestused oma mistahes üritusest!

Meie aitame Sind kui vajad ilutulestikku ja aitame leida parima lahenduse

-ILUTULESTIK PULMA

-ILUTULESTIK SÜNNIPÄEVALE

-ILUTULESTIK FRIMAPEOLE

-ILUTULESTIK AASTAVAHETUSEKS

Categories: Ilutulestik